Plzeňské státní zastupitelství obžalovalo 21 lidí z výroby a prodeje drog. Uvedla to ve středu Česká televize na základě vyjádření Jakuba Kubiase z krajského státního zastupitelství. Některým členům skupiny hrozí trest až 12 let vězení. Součástí organizované skupiny je podle Kubiase pouze pět z obžalovaných. Při domovních prohlídkách policisté zadrželi pervitin, suroviny k výrobě drog, peníze i zbraně.